ANASAYFA HİZMET VE
ÜRÜNLER
REFERANSLAR FİRMA PROFİLİ İLETİŞİ M  
     
     
 
Alemdağ Cd. No:348 K:3 D:3
Ümraniye / İSTANBUL

Tel : +90 (216) 481 86 30
Fax : +90 (216) 523 43 89

 
 
 
  PROJE HİZMETLERİ
 
 
   
 

1996 YILINDAN BU GÜNE SPOR YAPILARI KONUSUNDA EDİNDİĞİMİZ DENEYİM IŞIĞINDA, SEMT SAHALARINDAN SPOR KÖYÜ ÖLÇEĞİNE KADAR, SPOR TESİSLERİ İÇİN PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.

EN KÜÇÜĞÜNDEN EN BÜYÜĞÜNE KADAR TÜM SPOR TESİSLERİNDE, YATIRIMIN AMACINA ULAŞABİLMESİ İÇİN ULUSLAR ARASI KURALLARA UYGUN PROJELENDİRMENİN İLK VE EN ÖNEMLİ KOŞUL OLDUĞU UNUTULMAMALIDIR.

PROCON OLARAK SPOR TESİSİ PROJELERİNİZDE DÜNYA STANDARTLARINDA DANIŞMANLIK VE PROJE HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

   
  BAHÇELİEVLER YENİBOSNA SPOR KOMPLEKSİ
   
 

Bahçelievler Belediyesi tarafından yapılmakta olan kompleksin projeleri PROCON tarafından hazırlanmıştır.

Yapılan tesisin toplam inşaat alanı 17.000,00 m2 dir.

Tesis içerisinde bir adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, basketbol salonu, buz paten pisti, bowling salonu, Fitnes salonu ve kafeterya bulunmaktadır.

   
  BAHÇELİEVLER SİYAVUŞPAŞA SPOR KOMPLEKSİ
   
 

Bahçelievler Belediyesi tarafından yapımı planlanan spor kompleksi bünyesinde kapalı otopark, kapalı pazar yeri, bowling salonu, kafeterya, fitnes salonu, Türk hamamı ve sauna, kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, sivil toplum örgütleri ve halk eğitimi için bir merkez bulunmaktadır.

   
 

SEYRANTEPE AVAN PROJESİ

   
 

Albayrak gurubunun Seyrantepe Stadyum Projesi ihalesine iştiraki sırasında firmamızdan talep etmiş olduğu 52.000 kişilik üstü açılır kapanır stadyum ve sosyal tesisleri ile ilgili avan proje çalışması PROCON tarafından yapılmıştır.

   
 

KOCA SİNAN SPOR KOMPLEKSİ

   
 

Bahçelievler Belediyesi tarafından Kocasinan'da Yapımına başlanılan spor kompleksi bünyesinde bir adet kapalı spor salonu ve yüzme havuzu binası, açık spor alanları ve 5.000 kişilik doğal çim yüzeyli futbol sahası olan stadyumdan oluşan bir spor kompleksi tasarlanmıştır.

Proje Bahçelievler belediyesi tarafından etaplar halinde hayata geçirilmektedir.

   
  PRİŞTİNA EUROSPORT KAPALI YÜZME HAVUZU VE FİZYOTERAPİ MERKEZİ
   
 

Priştina-Kosova'da bulunan Eurosport Üniversitesi için hazırlanan proje bünyesinde iki adet kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, Jakuzi, Fizyoterapi merkezi ve sınıfların bulunduğu toplam inşaat alanı 4.500 m2 olan bir spor merkezi PROCON tarafından projelendirilmiştir.

   
  TURGUTLU BELEDİYESİ IRLAMAZ ÇAYI KENT PARKI PROJESİ
   
 

Turgutlu Belediyesi tarafından 270.000 m2 alanda kurulması planlanan Kent Parkı ile ilgili master plan ve imalat projeleri firmamız tarafından hazırlanmıştır.

Tesis bünyesinde beş adet büyük futbol sahası ve bir kamp merkezinden oluşan futbol eğitim merkezi, halk için tenis sahaları, basketbol sahaları, voleybol sahaları, açık oyun alanları, mini golf, bir sosyal tesis binası bulunmaktadır.

Tesisin rekreasyon bölümünde ise bir adet anfitiyatro, kapalı Pazar yeri, halk eğitim merkezi ve piknik

   
 
     
  info@procontrade.com